Bebekler Öğreniyor


ABC KİTABEVİ YAYIN VE DAĞITIM
Okuyucu Oy Oranı:
Liste Fiyatı: 65 TL
Bizdeki Fiyatı: 61,75 TL
(KDV Dahil)
5%

Özellikler
Ana renkler, ara renkler, temel geometrik şekiller, ileri ve geri doğru sayma, eşitlik, az, çok gibi temel matematik kavramları, gündelik yaşamda karşımıza çıkan pek çok farklı obje, bilgisayarların renkli dünyası ve daha fazlası bu kutunun içinde...
ÜSTELİK İSTERSENİZ TÜRKÇE İSTERSENİZ İNGİLİZCE OLARAK!

Okul öncesi dönemdeki çocuklar için özel olarak üretilen "Bebekler Öğreniyor" serisi, altı ay ile altı yaş arasındaki çocukların zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Bu harika ürün sayesinde bebeğiniz, daha altı aylık olduğu günden itibaren ana renkleri, ara renkleri, temel geometrik şekilleri, ileri ve geri doğru saymayı, çok sayıda farklı objenin isimlerini ve çok daha fazlasını öğrenmeye başlayabilir.

Ayrıca İngilizce VCD seçeneği ile onun yabancı dil ile erkenden tanışmasına katkıda bulunabilirsiniz. Bebekler Öğreniyor Eğitim Seti'nde yer alan tüm harika VCD'ler hem orijinal İngilizce versiyonlarıyla hem de Türkçe versiyonları ile sunulmuştur.

Bebekler Öğreniyor serisinde hangi VCD'ler var?

    * Bay Twiddles'la Sayılar ve Hayvanlar
      Bu VCD genç zihinlere birden ona kadar ileri ve geri doğru saymayı öğretmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda okul öncesi dönemdeki çocukları toplama, çıkarma, eşitlik, çok ve az gibi kavramlarla tanıştırmaktadır. Rakamların üzerinden tekrar tekrar geçilerek çocukların bilgilerini pekiştirmelerine çalışılmıştır. Farklı görseller ve interaktif sorularla çocukların ilgisinin canlı kalması sağlanmıştır. Çocuğunuzun canlı görseller ve animasyonlarla nasıl büyülendiğini görünce şaşıracaksınız.

      Ayrıca çocuğunuz bu video sayesinde kutup ayısı, zebra, timsah, penguen, flamingo, arı, kurbağa, ördek gibi pek çok farklı hayvanı tanıma fırsatı bulacak.

      Videoda kullanılan klasik ve pop müzik parçaları hem çocuğunuzun öğrenmesini kolaylaştıracak hem de onun ritm duygusunu geliştirecek nitelikte.

    * Şekiller ve Renkler
      Bu harika VCD, çocuğunuzu temel geometrik şekiller, ana renkler ve ara renklerle tanıştırmayı hedeflemektedir. Geometrik şekiller ve renkler çocuğunuzun gündelik yaşamda sıkça karşılaştığı objelerle ilişkilendirilerek öğretilmektedir.

      Bu videoda çok sayıda iki ve üç boyutlu şekil tanıtılmakta, bu şekiller bir araya geldiğinde nasıl farklı objelerin oluştuğu gösterilmektedir. Animasyonlar, parlak genç zihinler için hazırlanan bu büyüleyici deneyimin harika bir parçasını oluşturmaktadır.

      Çocuğunuz bu videonun canlı görsel etkisine bayılacak. Kullanılan renkler onun görsel algısını uyarırken ritmik müzikler ilgisini sürekli canlı tutacak.

    * Alfabe ve Sesler
      Alfabe ve Sesler VCD'sinde alfabemizde yer alan harfler ve sesler farklı objelerle ilişkilendirilerek anlatılmaktadır. Yaşça biraz daha büyük çocuklar bu videoyu izlerken farklı sözcüklerin yazılış ve okunuşlarını öğrenebilir, daha küçük olanlar ise pek çok farklı objeyi tanıma fırsatı bulacaklardır.

      Her yaş grubundan çocuk hafif klasik müzikten hoşlanır. Çocukların keşfetmeye duydukları ihtiyaç uçsuz bucaksızdır. Bu harika VCD onların öğrenme isteklerini tetikleyecek niteliktedir.

    * Bilgisayarı Tanıyalım
      Bebekler Öğreniyor Bilgisayarı Tanıyalım VCD'si çocuklara bilgisayarla heyecan verici bir tanışma fırsatı sunuyor.

      Oyuncak ayı Tubby ve arkadaşı Choko, oyuncak odasındaki arkadaşlarıyla birlikte bilgisayarlar hakkında sayısız bilgi ediniyorlar. Monitör, klavye, mouse ve CD-ROM gibi bilgisayarların pek çok değişik parçasını tanıyorlar. İnternette farklı konular hakkında araştırma yapıyorlar. Ayrıca bilgisayar kullanırken oyunlar oynuyor, tarih, coğrafya ve farklı bilim dallarında yeni bilgiler ediniyorlar.

      Tubby ve arkadaşları sıcak su fıskiyesi, lav akıntısı, şelale gibi farklı coğrafi oluşumları tanıma fırsatu buluyor, hep birlikte Eiffel Kulesi'ni, Özgürlük Anıtı'nı ve Mısır harabelerini ziyaret ediyorlar. Gerçek bir uzay mekiği kalkışı izlemek için NASA'ya bile gidiyorlar.


ISBN No:9749751277756 Yayın Yılı: 0 Sayfa Sayısı:0 Ebat:0 Dili:Türkçe Kağıt Kalitesi:- Kapak Türü:- Temin Süresi:2

Kategoriler:


Tek Çekim Fiyat: 61,75 TL

BankAsya
VadeTaksitFiyat
2 30,88 61,75
4 16,13 64,51
6 10,29 61,75
8 8,35 66,8
10 6,8 67,98
12 5,76 69,1

Hata Bildir: Sayfamızda karşılaştığınız hataları, yazım yanlışlarını ve önerilerinizi bize iletmek için, Lütfen tıklayınız.
Sisteme Giriş

Sepet
Sepetinizde şu an için ürün yok.

Sepetim

Sitemiz 128 bit Rapid SSL sertifikası ile korunmaktadır.
www.hikmetkitap.com
Hikmet Neşriyat Dağıtım San. Tic. ve Ltd. Şti.
Sümer Mah. 24. Sok. No:13 Zeytinburnu / İstanbul
Fax:0212 4153335 Tel: 0212 415 2241 Pbx

hikmetkitap.com sitesi içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları hikmetkitap.com'a aittir.
Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.
Copyright © 2009 | Tüm Hakları Saklı